Voša na "novom" debiju Lalatovića u finišu do boda na Ubu, Pančevcima "ceo plen" u Bačkoj Palanci

RTV pre 52 minuta  |  RTV, Tanjug, B92

ZAJEČAR - Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa Jedinstvom sa Uba rezultatom 1:1 u 12. kolu Superlige Srbije. Jedini pogodak za Vojvodinu postigao je Marko Veličković u 84. minutu.

Vojvodina je u prvom poluvremenu imala nekoliko prilika, a prvu je imao Radulović, čiji je udarac u prvi ugao izblokiran. Nakon toga, Seri je u nekoliko navrata pokušao da napravi višak solo prodorima, a u 20. minutu je šutirao sa distance u golmana. Lalatović: Sami sebi smo dali gol… Trener Vojvodine Nenad Lalatović izneo je svoje prve utiske nakon remija sa Jedinstvom na Ubu. Lalatović ističe da je ekipa u poslednjih 20 minuta igrala onako kako on želi. "Mislim