Rimljani poklonili pobedu Juventusu, Vlahovića zaustavila prečka, Adžićevo veče za pamćenje!

Sportske.net pre 3 sata  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa savladali su u Torinu ekipu Lacija rezultatom 1:0 u meču osmog kola italijanske Serije A. "Bjankoneri" su večeras teškom mukom uspeli da osvoje sva tri boda i pored činjenice da je ekipa Lacija od 24. minuta i oštrog starta Romanjolija igrala sa fudbalerom manje na terenu.

Slobodan udarac nakon toga izveo je Dušan Vlahović koji je šutirao malo iznad gola Provedela, pred kraj prvog poluvremena udarac Gatija glavom završio je takođe preko prečke. Sve nade Juventusa bile su uprte ka reprezentativcu Srbije koji je u drugom poluvremenu propustio i najbolju šansu na utakmici kada je početkom drugog poluvremena pogodio prečku sa nekoliko metara. Praktično već u sledećem napadu, Daglas Luiz mogao je da donese vođstvo "Bjankonerima", ali je