(Poluvreme) velika borba u Zadru: Umorni crno- beli vode nakon prvog dela! (foto) (video)

Hot sport pre 4 sati

Košarkaši Partizana igraju meč petog kola ABA Lige protiv ekipe Zadra u Hrvatskoj, a rezultat na poluvremenu je 42:31 u korist ekipe Željka Obradovića! Crno-beli dolaze u Zadar nakon serije pobeda protiv Bajerna i Makabija u Evroligi, dok su i u regionalnoj ligi bez greške.

Tim Zadra ne može se pohvaliti dobrim učinkom, jer su u prva četiri kola zabeležili tri poraza i zabeležili samo jednu pobedu nad Cibonom u Zagrebu. Startna petorka crno-belih u Zadru u okviru 5. kola ABA Lige!✊🏽 #KKPartizan #ABALiga pic.twitter.com/BW4cfWhQx4 — KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) October 20, 2024 Poslednjih godina, ovo gostovanje Partizanu predstavlja veliki izazov, što smo videli i prethodne godine kada su domaćini ubedljivo slavili sa 84:68. .