Drama u Dubaiju pripala domaćinu, Subotičani promašili pobedu u poslednjoj sekundi!

Sportske.net pre 4 sati  |  Sportske.net

U utakmici petog kola AdmiralBet ABA lige, Dubai je večeras pred svojim navijačima u ''Koka Kola areni'' posle velike borbe savladao ekipu subotičnog Spartaka sa 80:79.

Ovo je četvrta pobeda Dubaija u pet odigranih kola, a Spartak je pretrpeo treći poraz. Prva četvrtina je bila ravnopravna, ekipe su se smenjivale u vođstvu, ali je Dubai, predvođen raspoloženim Bertansom u drugom kvartalu napravio seriju 13:2 i do kraja prvog poluvremena stekao dvocifrenu prednost - 51:41. Ali, treća četvrtina, pogotovo njena završnica, pripala je gostima iz Subotice koji su potpuno anulirali prednost rivala. Sredinom četvrte četvrtine Spartak je