"Pobeđujemo kao klopov Liverpul": Pep Gvardiola presrećan zbog epiloga drame sa Vulverhemptonom

Večernje novosti pre 2 sata

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima Vulverhempton rezultatom 2:1, u osmom kolu Premijer lige.

FOTO: Tanjug/AP Domaći tim je poveo u sedmom minutu golom Jorgena Stranda Larsena, posle asistencije Nelsona Semeda. Siti je izjednačio u 33. minutu pogotkom Joška Gvardiola. Džon Stons je u 90+5. minutu golom posle kornera doneo pobedu za Siti. Prvobitno je sudija poništio gol zbog ofsajda, ali je posle intervencije VAR ipak prihvatio sugestiju da Bernardo Silva nije golmanu skratio vidno polje i da nije uticao na njega, stoga da nije ofsajd. #WOLMCI – 95’ VAR