Upisali pobedu: Radnički lako izašao na kraj sa Šapčanima

Večernje novosti pre 3 sata

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca nisu mnogo tugovali posle poraza od Ferencvaroša u drugom kolu Lige šampiona. Izabranici Uroša Stevanovića su u jednom od derbija četvrtog kola Regionalne lige pobedi Šabac u gostima – 11:8 po četvrtinama 3:1, 3:1, 2:2, 3:4.

FOTO: Tanjug/AP Podsećanja radi, Šabac je u drugom kolu Evrokupa nedavno poražen u Barseloni. Radnički je kontrolisao dešavanja u bazenu od početka do kraja. Ekipa iz Kragujevca, u režiji Murišića, Nikola Jakšića i Pijetlovića stigla je do 3:1, a na poluvremenu je vodila sa 6:2. Strelci su bili Marušić, Nikola Jakšić i Vasić. Šabac je nastojao da stigne do egala, ali je uoči poslednje deonice bilo jasno da domaćinu treba podvig da stigne do pozitivnog rezultata, s