(Poluvreme) velika borba u morači: Budućnost koristi umor Zvezde i vodi nakon 20 minuta igre! (foto) (video)

Hot sport pre 5 sati

Košarkaši Crvene zvezde igraju meč petog kola ABA Lige protiv ekipe Budućnosti u Podgorici, a rezultat na poluvremenu je 37:33 u korist ekipe Andreja Žakelja! Crveno-beli dolaze u Podgoricu nakon polovičnog učinka u duplom kolu Evrolige, pobeda nad Fenerbahčeom i poraz od Barselone, dok su u ABA ligi takođe polovični sa skorom 2-2.

Tim Budućnosti igra fantastično na početku nove sezone i ima stoprocentan učinak nakon 4 kola. Стартних 5️⃣ за дерби кола регионалне лиге у Морачи ⭐️ ⭐️ @CMMPatience ⭐️ @SiP03 ⭐️ Никола Калинић ⭐️ @dauminator24 ⭐️ Џоел Боломбој #kkcz #WeAreTheTeam | @sportmts pic.twitter.com/TB83cMHDUo — KK Crvena zvezda Meridianbet (@kkcrvenazvezda) October 21, 2024 Poslednjih godina, ovo gostovanje Crvenoj zvezdi predstavlja veliki izazov, što smo videli i prethodne godine kada