Partizan do trijumfa u Novom Pazaru u 93. minutu posle velikog preokreta i ubacivanja topovskih udara na prazne tribine stadiona

Danas pre 21 minuta  |  N. R.
Partizan do trijumfa u Novom Pazaru u 93. minutu posle velikog preokreta i ubacivanja topovskih udara na prazne tribine…

Bio je FK Partizan blizu da pretrpi još jedan bolan udarac na terenu u danu izbora novog rukovodstva kluba, ali je tim iz Humske stigao do trijumfa u Novom Pazaru u trećem minutu sudijske nadoknade.

Fudbaleri crno-nelih savladali su istoimenog domaćina rezultatom 4:3 u poslednjoj utakmici 12. kola Superlige. Meč na “Gradskom stadionu” u Novom Pazaru počeo je prekidom zbog ubacivanja topovskih udara sa ulice na stadion. Bila je ovo verovatno reakcija nezadovoljnih navijača domaćeg tima koji zbog kazne nisu mogli da prisustvuju derbiju 12. runde šampionata i koji su imali sukobe sa policijom na ulicama grada. Kada se situacija smirila domaćin je za šest minuta