Budućnost smatra da je pokradena protiv Crvene zvezde: Podgoričani izdvojili pet situacija iz poslednje četvrtine

Kurir pre 2 sata

Košarkaški klub Budućnost oglasilo se saopštenjem dan posle utakmice sa Crvenom zvezdom u petom kolu ABA lige.

Crveno-beli su posle incidenata, vređanja supruge Nemanje Nedovića, izbacivanja predsednika Zvezde, bacanja tvrdih predmeta na parket... slavila sa 75:73. Podgorički klub, kome je ovo prvi poraz u regionalnom takmičenju, smatra da su sudije režirale krajnji rezultat. “U poslednjoj četvrtini isti film, isti režiseri. Koliko god da smo blizu pobede jedna prepreka se ponavlja – sudije. U utakmici petog kola između plavo-belih i Crvene zvezde bilo je nekoliko