Brodolom zvezde u Ligi šampiona: Em puna mreža protiv Monaka, em puna "bolnica"! (foto/video)

Večernje novosti pre 2 sata

CRVENA zvezda doživela je još jedan poraz u Ligi šampiona. U 3. kolu elitnog takmičenja bolji je bio Monako koji je trijumfovao ubedljivo na stadionu "Luj drugi" sa 5:1.

FOTO: Tanjug/AP Imaće u klubu osim igre u drugom delu i rezultata dosta razloga za brigu zbog povreda. Bruno Duarte je morao iz igre već u 7. minutu, utakmicu nije mogao da završi Piter Olajinka, dok je Dalsio Gomeš poslednjih desetak minuta samo stajao na terenu. Dobro su crveno-beli izgledali u prvom poluvremenu i vrlo lako su mogli da imaju aktivniji rezultat nego što je bio - 2:1. Vrlo rano je morao Vladan Milojević da menja koncepciju zbog povrede Bruna