Bomba za TV špice u Francuskoj i maestralni šmajhel u Italiji! Drama u Ligi šampiona tek sledi!

Kurir pre 31 minuta

Od najnovijeg Hronološki Još 45 minuta u prvim mečevima današnjeg programa Lige šampiona.

Trenutni rezultati su Atalanta - Seltik 0:0 i Brest - Bajer Leverkuzen 1:1. Posle 45 minuta rezultati su sledeći: Atalanta - Seltik 0:0 Brest - Bajer Leverkuzen 1:1 U Italiji Seltik "drži nulu" najviše zahvaljujući Šmajhelu, dok je u Francuskoj Brest izjednačio evrogolom za TV špice. Brest je izjednačio i to kakvim golom Les-Melua! Volej i prava bomba sa ivice šesnaesterca za 1:1 u 40. minutu. Konačno prekid uspavanke i pogodak na nekom od mečeva! Bajer iz