Fudbaleri Barselone ubedljivo pobedili Bajern u Ligi šampiona uz het-trik Rafinje

Politika pre 1 dan

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras kod kuće Bajern Minhen rezultatom 4:1, u trećem kolu Lige šampiona.

Domaći tim je poveo u prvom minutu golom Rafinje, a Hari Kejn je u 18. minutu pogodio za izjednačenje. Barselona je ponovo vodila od 36. minuta pogotkom Roberta Levandovskog. Rafinja je potom postigao još dva gola u 45. i 56. minutu za het-trik na utakmici. Barselona je posle tri kola 10. na tabeli LŠ sa šest bodova, u narednom kolu, 6. novembra od 21 čas, gostuje Crvenoj Zvezdi u Beogradu. Šampion Nemačke je na 23. mestu sa tri boda, u sledećem kolu sastaće se sa