Dinamo slavio u Salcburgu, Inter se provukao u Bernu, Haland "ono njegovo" protiv Sparte!

Sportske.net pre 6 sati  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija savladali su na domaćem terenu ekipu Sparte iz Praga rezultatom 5:0. "Građani" su večeras opravdali ulogu favorita i ostvarili rutinski trijumf protiv tima za koji je nastupao i reprezentativac Srbije Veljko Birmančević.

Nije prošlo ni tri minuta igre kada se Fil Foden lepo oslobodio čuvara posle dodavanja Akanđija i pogodio suprotni ugao gola Vindala. Danski čuvar mreže istakao se odbranama Halandu i Fodenu u nastavku poluvremena, ali između toga Birmančević je imao odličnu priliku kada je njegov udarac uspeo da zaustavi Ortega. Drugo poluvreme počelo je kao i prvo, golom Sitija kada je pogodio Nejtan Ake, ali je gol bio poništen zbog ofsajda. Zato ničeg spornog nije bilo u