TSC bez šansi protiv Poljaka: Legija iskoristila greške i slavila u Bačkoj Topoli

Euronews pre 2 sata  |  Autor: Euronews

Fudbaleri TSC-a su poraženi od Legije iz Varšave 3:0 (1:0) u drugom kolu Lige konferencija.

Srpskom klubu je ovo drugi poraz nakon što su u prvoj rundi poraženi od Astane. Nije utakmica dobro počela po ekipu TSC-a jer je poljski klub već u 11. minutu stigao do pogotka. Strelac je bio Bartuš Kapustka, a to je bila ujedno i prva prava prilika za Legiju na utakmici. Uprkos primljenom golu, ekipa Jovana Damjanovića je izuzetno dobro parirala protivniku. Šta više, bili su možda i bliži izjednačenju nego Legija drugom golu. Međutim, srpski klub je na poluvreme