Trinkijerijev žalgiris se popeo na čelo evrolige: Obradovićev Monako kiksnuo protiv Pariza!

Hot sport pre 2 sata

Dominacija Litvanaca! Pariz je ostvario veliku pobedu u gostima nad Monakom, rezultatom 80:87, i tako iznenadio mnoge.

Tim Tijaga Splitera pokazao je sjajnu formu i potvrdio da ove sezone ne treba biti potcenjen. Monako je slabije igrao u prvom poluvremenu, posebno u šutu za tri poena, dok je Pariz kontrolisao utakmicu i u jednom trenutku imao prednost od osam poena. Tek u trećoj četvrtini, ekipa Saše Obradovića je uspela da se konsoliduje, napravivši seriju od 10:0 i preuzela vođstvo, ali nije uspela da se odvoji. U poslednjih pet minuta, Pariz je odigrao na visokom nivou, a