Uživo: Spartak - Crvena zvezda 0:3 drugo poluvreme, Šerif pogodio iz penala (video)

Sportski žurnal pre 9 minuta

U narednom, 14. kolu Crvena zvezda dočekuje Vojvodinu, dok Spartak gostuje Mladosti

SPARTAK – CRVENA ZVEZDA 0:3 (0:2) Subotica - Stadion: Gradski. Sudija: Nikola Radaković. Žuti kartoni: Kaike, Ćalasan (Spartak). Strelci: 0:1 Silas u 18, 0:2 Milan Rodić u 41, 0:3 Šerif Endiaje (penal) u 51. minutu. SPARTAK: Dulić, Kaike, Vitorović, Bogićević, Palasios, Todoroski, Ćalasan, Kolarić, Kvaku, Mijić, Babić. Trener: Miloš Kruščić. CRVENA ZVEZDA: M. Ilić, Seol, Điga, Leković, Rodić, Krunić, Kanga, Silas, L. Ilić, Milson, Endiaje. Trener: Vladan Milojević.