Kakav "El Klasiko": Barselona razbila Real Madrid i pokazala ko je gazda u Španiji (video)

Večernje novosti pre 2 sata

ODIGRAN je prvi ovosezonski "El Klasiko". Barselona je ta koja se radovala, pošto je pobedila na "Santijago Bernabeuu" sa 4:0.

FOTO: Tanjug/AP Junak trijumfa bio je sjajni Robert Levandovski koji je dva gola, a vrlo lako je mogao najmanje još jedan, ali u jednoj situacije stativa je spasila "kraljeviće", da bi u drugoj prebacio gol. Domaćin je u prvom poluvremenu bio bolji rival, imao je nekoliko dobrih prilika, no nijednu nije uspeo da pretvori u pogodak. Postigao je Kilijan Mbape gol u 30. minutu, ipak on je morao da bude poništen pošto se Francuz nalazio u ofsajdu. Drugo poluvreme