Pobeda španskog prvoligaša na srpski pogon: Bivši fudbaler Partizana strelac, još dva Srbina odigrala ceo meč! (foto+video)

Hot sport pre 2 sata
Pobeda španskog prvoligaša na srpski pogon: Bivši fudbaler Partizana strelac, još dva Srbina odigrala ceo meč…

Prvi pogodak Darka Brašanca ove sezone! U okviru 11. kola španske La Lige, ekipa Leganesa ostvarila je ubedljivu pobedu na domaćem terenu savladavši Seltu sa 3:0.

Meč je bio prelomljen u drugom poluvremenu, kada su domaćini prikazali ofanzivnu igru i uspeli da postignu sva tri gola. Prvi pogodak za Leganes postigao je Dijego Garsija u 59. minutu, otvarajući put ka sigurnoj pobedi. Darko Brašanac, srpski vezista koji je ušao u igru u 54. minutu, pridružio se strelcima u 78. minutu preciznim šutem. Konačnih 3:0 postavio je Serhio Gonzalez Poirije samo četiri minuta kasnije, u 82. minutu. Објава коју дели C.D. Leganés