Kakva drama, kakva šteta! Kecmanović u meču za infarkt eliminisan iz kvalifikacija za masters u Parizu

Večernje novosti pre 3 sata

SRPSKI teniser Miomir Kecmanović poražen je u poslednjem kolu kvalifikacija za masters u Parizu od Markusa Girona. Slavio je Amerikanac 2:1 u setovima (7:6 (12), 6:7(7), 6:3)

FOTO: M. Vukadinović Imali su priliku navijači da gledaju dramatičan meč, u prvom setu napravio je Kecmanović brejk u petom gemu, da bi u desetom rival vratio servis. Igrao se taj-brejk u kome nije bilo ništa manje drame. Dobio ga je Kecmanović na razliku 10:12. Iscrpeo je taj-brejk Kecmanovića koji je odmah na startu drugog seta izgubio servis, a u 10 gemu poravnao je rezultat. Skoro pa preslikan prvi set, igrao se ponovo taj-brejk, a u njemu se bolje snašao