Izvor: Pravo u centar/Regioni arhiva vesti 28.10.2024
Pretprodajna cena karte za „Festival za Novi Život“ 1200 dinara! Evo gde kupiti karte…
Pravo u centar 28.10.2024
Karte za prvi „Festival za Novi Život“ se mogu kupiti online putem Tickets.rs servisa, ( ovde) ili uživo na nekoliko lokacija u Kragujevcu! LOKACIJE: Caffe Bar L’equipe // Gringo Caffe // Biblioteka kod Milutina // KG.PUB.KVIZ // Klub Gradska Kafana //… »
Fabrika ‘Zastava oružje’ u Kragujevcu posluje uz stalnu finansijsku podršku države
Pravo u centar 28.10.2024
Novi investicioni ciklus Vlade Srbije za unapređenje proizvodnih kapaciteta i osvajanje novih tehnologija u proizvodnji savremenog naoružanja i opreme za Vojsku Srbije vredan je 10,6 miliona evra, rečeno je danas na obeležavanju 171. godišnjice fabrike… »
OKTOH – 30. i 31. oktobra
Pravo u centar 28.10.2024
30. oktobra sa početkom u 18.00 časova direktor Zavoda za zaštitu spomenika kulture Kragujevac, Nenad Karamijalković će održati predavanje „Zločin i kazna? – Sudbina oficira Vermahta odgovornih za Kragujevački masakr 1941“, na kojem će izneti najnovija… »