Srbin bolji od Argentinca u tri seta: Kecmanović u drugom kolu mastersa u Parizu

Kurir pre 3 sata

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se danas u drugo kolo mastersa u Parizu, pošto je pobedio 26. igrača sveta Argentinca Sebastijana Baesa posle tri seta, 6:4, 6:7, 7:5.

Kecmanović, 55. igrač sveta, pobedio je posle dva sata i 30 minuta. On je kao laki luzer u glavnom žrebu, nakon što je u nedelju izgubio u finalu kvalifikacija. On je dobro počeo meč, poveo je 4:2, Baes je uspeo da izjednači, ali je srpski igrač novim brejkom u 10. gemu osvojio prvi set. U drugom setu nije bilo brejka i odigran je taj-brejk, u kome Kecmanović nije iskoristio dve meč lopte, pri rezultatu 6:4 i 6:5. Posle toga Baes je osvojio četiri uzastopna poena i