Jokićeva analiza - Problem u kriterijumu, Partizan nije oštećen, ali Čukarički jeste

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Dosta je bilo komentara na temu suđenja u utakmici Partizana i Čukaričkog na stadionu u Humskoj. ''Brđani'' su posle prvog poluvremena vodili sa 1:0, u nastavku je Partizan okrenuo na 3:1 u svoju korist.

Sporne sudijske odluke je večeras na TV Arena sport, kao i obično, komentarisao nekadašnji sudija Zdravko Jokić. Najpre, da li je bio prekršaj nad Nathom pre prvog gola Čukaričkog? ''Prvi kontakt s loptom ima Natho, međutim kratko je pipnuo loptu. E, sad, igrač Čukaričkog jače šutira tu loptu koja dolazi do njegovog saigrača, a posle toga ima kontakt s Natho,m koji nije bezobziran. Znači nema prekršaja, igra teče dalje, tako da je gol regularan''. Da li je penal za