Hronika arhiva vesti 06.12.2024
Horor kod Jagodine: Majka petoro dece ubila novorođenče, telo bebe nađeno u zamrzivaču
U centar 06.12.2024
Majka A.Đ. (33) iz okoline Jagodine uhapšena je zbog sumnje da je ubila svoje novorođenče i ostavila ga u zamrzivaču. Kako se saznaje, A.Đ. je samohrana majka petoro dece, a nakon što se porodila sa šestim detetom ona je, kako se sumnja ubila bebu i… »
Telegraf: Otkrivamo u čijem stanu je nađeno telo bebe u zamrzivaču: Majka Aleksandra ga zavila u ćebe i ćutala mesecimaKurir: Šok! Evo u čijem stanu je pronađeno telo bebe u zamrzivaču: Jezivi detalji slučaja koji je zaprepastio Srbiju - "Očigledno se posvađala sa svekrom i svekrvom "još 30 povezanih
Prošao kroz blokadu na Bulevaru oslobođenja, pa pretučen: Dvojica uhapšena
Radio 021 06.12.2024
Novosadska policija uhapsila je M.Z. (52) i M.B. (49) iz Novog Sada, zbog sumnje da su počinili krivično delo nasilničko ponašanje. Sumnja se da su oni, oko 12, sati, na Bulevaru oslobođenja, pretukli Ž.K. (60). Po nalogu osnovnog javnog tužioca… »
Tači i još četvorica bivših pripadnika tzv. OVK optuženi za uticanje na svedoke
Insajder 06.12.2024
Jedan od bivših komandanta OVK Isni Kiljaj, bivši šef kosovske obaveštajne agencije i nekadašnji savetnik Hašima Tačija, Baškim Smakaj i bivši pripadnik OVK Fadil Fazliu, koji su juče uhapšeni po nalogu Specijalnog suda u Hagu pod sumnjom za ometanje… »
Čovek preminuo na mostu Gazela, pozlilo mu u vožnji
N1 Info 06.12.2024
Na mostu Gazela u smeru ka Nišu preminuo je čovek kome je pozlilo u vožnji. Kako je rečeno za N1 u MUP-u, smrt je konstatovana u 17.27. On se prethodno zaustavio automobilom, a hitna pomoć koja je, kako prenose mediji, za nekoliko minuta bila na licu… »
Drama u Zaječaru: Muškarac polio zapaljivom tečnošću auto žene i zapalio ga!
Blic 06.12.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zaječaru, intenzivnim operativnim radom, rasvetlili su krivično delo izazivanje opšte opasnosti i uhapsili Z. V. (1991) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo. On se… »
Pokupio baku (81) Na pešačkom, žena od siline udara odletela u kanal: Strašni detalji nesreće na Paliluli, starica pretrpela…
Kurir 06.12.2024
Žena V.L. (81) nalazi se u Urgentnom centru u Beogradu sa teškim povredama opasnim po život koje je zadobila sinoć kada ju je na pešačkom prelazu udario mladi vozač "punta". Saobraćajna nesreća dogodila se juče oko 19 sati u Višnjičkoj ulici. Prema… »
Hitna pomoć: Muškarac poginuo u saobraćajnoj nesreći u Bečmenu
Telegraf 06.12.2024
Preporučujemo. Muškarac je poginuo kao pešak u saobraćajnoj nesreći koja se protekle noći dogodila u Beogradu, rečeno je za Tanjug iz službe Hitne pomoći. Nesreća se dogodila sinoć u 21.15 časova u Ulici 11. oktobra u Bečmenu. Tokom noći ekipe Hitne… »
Advokati tražili ukidanje pritvora pripadnicima Belivukove grupe, sud odbio
Euronews 06.12.2024
U Specijalnom sudu u Beogradu branioci nekoliko optuženih pripadnika grupe Veljka Belivuka, predložili su ukidanje pritvora njihovim branjenicima, ali je sud sve te predloge odbio. Advokati Vladimira Greka, Dragana Mitrovića, Senada Rešovića, Milovana… »
Čačak: Automobil udario oca sa dvoje dece na pešačkom prelazu
RTV 06.12.2024
ČAČAK - U čačanskom naselju Avenija dogodila se saobraćajna nezgoda, u kojoj je automobil udario oca sa dvoje maloletne dece dok su prelazili ulicu. Na Urgentno-prijemno odeljenje primljene su tri osobe povređene kao pešaci u saobraćajnom udesu. Otac i… »
Krimi braća vođe narko klana! Švercovali kokain iz Južne Amerike u Evropu, a sve je otkriveno nakon upada policije u jedan…
Blic 06.12.2024
Javno tužilaštvo za organizovani kriminal donelo je naredbu o sprovođenju istrage protiv Dušana Krsmanovića (36), jednog od organizatora kriminalne grupe koja se sumnjiči da je od januara 2022. do 4. decembra ove godine trgovala drogom, kao i protiv… »
Kurir: "Ovde nikome nije jasno kako je dušan organizator, on je vozio kamion" Šok u Sremskoj Mitrovici nakon hapšenja braće Krsmanović zbog kokaina! Imali su kafić...Kurir: Jedan brat "šefovao" u Srbiji, drugi u Nemačkoj Otkrivamo ko stoji iza krimi bande koju je hapsilo 260 policajaca: Poslove vodili iz specijalnih "štabova"još 1 povezana