Izvor: RTS/Balkan arhiva vesti 09.12.2024
Kabinet predsednika Republike Srpske: Milorad Dodik uspešno operisan
RTS 09.12.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik uspešno je operisan danas u Beogradu, saopšteno je iz Kabineta predsednika RS. Nakon višečasovnog komplikovanog operativnog zahvata, koji je počeo u osam časova, predsednik Srpske Milorad Dodik je smešten… »
Dodik: Osećam se dobro, hvala svima na podršci
RTS 09.12.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je večeras da se posle operacije u Beogradu oseća dobro i izrazio zahvalnost svima koji mu šalju poruke podrške uz želje za što brži oporavak, ističući da mu to daje posebnu snagu za uspešan… »
Banjaluka u mraku zbog izmena zakona: Stanivuković protiv Vlade RS
RTS 09.12.2024
Centar Banjaluke je i večeras u mraku jer je gradonačelnik Draško Stanivuković ugasio uličnu rasvetu ispred Palate i Vlade Republike Srpske, blokirao javni parking kod zgrade Vlade i proglasio ga pešačkom zonom. Draško Stanivuković kaže da je… »