Звездина партија сезоне: Пораз оставља горчину, али ‘црвено-бели’ могу и морају бити поносни на оно што су приказали на Сан Сиру! (видео)
Хот спорт 11.12.2024

Нису гости заслужили пораз вечерас! Црвена звезда вечерас од 21 час гостовала је екипи Милана у оквиру 6. кола Лиге шампиона, а славио је домаћин 2:1.
Тренери Фонсека и Милојевић су се одлучили за следеће састава: Милан: Мењон – Калабрија, Габиа, Тшау, Ернандес – Фофана, Рајндерс – Муса, Лофтус Чик, Леао – Мората Црвена звезда: Гутеша – Мимовић, Спајић, Ђига, Сеол – Крунић, Елшник – Силас, Максимовић, Милсон – Ендијаје Највећа недоумица код тренера Владана Милојевића био је Раде Крунић који је био ровит након повреде. Уводни десет минута било је изузетно интересантно. За разлику од неких претходних утакмицама