Izvor: B92/Balkan arhiva vesti 14.12.2024
Mladić se autom zaleteo u policijsku blokadu u BiH, poginuo na licu mesta
B92 14.12.2024
U teškoj saobraćajnoj nesreći na delu puta Tomislavgrad-Prisoje rano jutros je poginuo E. D. (22) iz Bugojna, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegbosanske županije. Kako je saopšteno iz policije, mladić je stradao nakon što se… »
Oglasio se Dodik: Otkrio gde se nalazi nakon operacije
B92 14.12.2024
Milorad Dodik oglasio se iz svoje kuće nakon što je 9. decembra imao operaciju želuca i jednjaka u Beogradu. "Stigao sam kući u selo svoje. Zahvaljujem lekarskom timu i osoblju bolnice na profesionalnom odnosu i brizi koju su pokazali. Bitka za… »
Požar u Osijeku: Poginula jedna osoba
B92 14.12.2024
U požaru koji je danas kasno popodne buknuo u stanu u Osijeku poginula je jedna osoba, rečeno je Hini u osječkoj Javnoj vatrogasnoj jedinici (JVP). Dojava o događaju primljena je nešto pre 18 sati, a na intervenciju su izašla dva vozila i sedam… »