Izvor: Serbian News Media/Politika arhiva vesti 18.12.2024
Nikola Dašić: Žrtvuje se obrazovanje čitave generacije da bi se na silu ispunio par ekselans politički cilj manjine
Serbian News Media 18.12.2024
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić izjavio je da su blokade prosvetnih institucija prevršile svaku meru. – Žrtvuje se obrazovanje čitave jedne generacije da bi se na silu ispunio par ekselans politički cilj manjine. Kao nikada do sad sva sredstva su… »
SSP Topola: U Topoli usvojen „razvojni budžet“ za krpljenje rupa
Serbian News Media 18.12.2024
Juče je usvojen budžet u opštini Topola. Tokom cele sednice, od strane vlasti, čule su se rečenice „budžet je mali“, „nema sada za to“, „neki drugi put“, „kada bude bio neki rebalans budžeta“,sve iz razloga jer su mala sredstva od poreza na zarade, pošto… »
Otvoreno pismo dr Predraga Delića: „Podrška kragujevačkim studentima!“
Serbian News Media 18.12.2024
U svetlu studentskih protesta koji su preplavili Srbiju, želim da ukažem da bi svaka demokratska vlast trebalo da maksimalno ima razumevanja za zahteve studenata, s obzirom na to da se radi o časnim i nepotkupljivim mladim ljudima koji su budućnost naše… »