Direktor ABA lige odgovorio Željku Obradoviću: Preko noći promenio stav o najdražem trofeju u karijeri
Danas 24.12.2024 | V. N.
![Direktor ABA lige odgovorio Željku Obradoviću: Preko noći promenio stav o najdražem trofeju u karijeri](https://nstatic.net/673/38620673foeyis.jpg)
Sportski direktor ABA lige Milija Vojinović odgovorio je na komentare trenera Partizana Željka Obradovića o tom takmičenju posle utakmice u kojoj su crno-beli izgubili u ponedeljak od Crvene zvezde (89:84) u 13. kolu regionalnog takmičenja.
Obradović je regionalno prvenstvo nazvao „neozbiljnim takmičenjem“, apostrofirajući čelnike ABA lige kao najodgovornije za loše stanje. „S obzirom da su procedure koje podrazumevaju propozicije takmičenja, a vezane su za minuli večiti derbi, još uvek aktuelne i u toku, u ovom trenutku sigurno ne mogu da otvaram tu temu i na bilo koji način utičem na zaključke i eventualne disciplinske postupke i odluke. Ono što mogu da kažem, jeste da mi je izuzetno žao, ako je