Izvor: Danas/Balkan arhiva vesti 04.01.2025
Kremlj odgovorio Vučiću: Kontakti sa prijateljima Rusije se što je brže moguće koordiniraju
Danas 04.01.2025
Kontakti ruskog predsednika Vladimira Putina sa prijateljima i partnerima Rusije koordiniraju se što je brže moguće, kazao je sekretar za štampu šefa države Dmitrij Peskov za TASS komentarišući izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će… »
Crnogorski ministar se izvinio: Evo šta je rekao nekoliko sati nakon masakra na Cetinju
Danas 04.01.2025
Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović kazao je da duboko žali zbog neprimerene izjave date nekoliko sati nakon što je 1. januara na Cetinju Aco Martinović ubio 12 ljudi, a četvoro ranio. Odgovarajući Vijestima na pitanje šta je mislio… »
„Zašto smo kao društvo ovo dozvolili, država mora sistemski reagovati“: Komemorativna sednica povodom tragedije na…
Danas 04.01.2025
Komemorativna sednica povodom tragedije koja je pogodila Cetinje održana je jutros u Vladinom domu. Sednici su prisustvovali ministri, ambasadori, predsednici opština kao i predstavnici izvršne i sudske vlasti, prenosi Pobjeda. Komemorativnoj sjednici… »
Dodik o odluci Visokog predstavnika Šmita: Presedan, ponižavajuće
Danas 04.01.2025
Predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik ocenio je danas da je odluka visokog predstavnika u Bosni i Hercegovini (BiH) Kristijana Šmita da poništi zaključke sa poslednje sednice Narodne skupštine RS (NSRS) presedan „koji, ne samo da… »