Izvor: Telegraf/Ekonomija arhiva vesti 11.01.2025
Verma: Uspostavljanje strateškog dijaloga svedoči o značaju odnosa sa Srbijom
Telegraf 11.01.2025
Preporučujemo. Zamenik američkog državnog sekretara za upravljanje i resurse Ričard Verma izjavio je danas da je sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem razgovarao o uspostavljanju strateškog dijaloga što će odnose dve zemlje podići na novi nivo… »
U Austriji se nikad teže nije živelo: "Ljudi greju jednu sobu, strahuju od plaćanja računa, a evo šta sledi"
Telegraf 11.01.2025
Preporučujemo. "Austrijska ekonomija je, od početka rata u Ukrajini jedna od najpogođenijih u Evropskoj uniji, svašta će se promeniti u ovoj, 2025. godini", piše austrijski dnevni list Hojte (Heute), koji konstatuje da se u ovoj zemlji EU "nikad teže… »
Vučević: Istorijski uspeh da jedna mala evropska zemlja ima tri direktna leta za Kinu
Telegraf 11.01.2025
Teme za vas. Premijer Miloš Vučević izjavio je sinoć da je istorijski uspeh da Srbija kao jedna mala evropska zemlja ima tri direktna leta za Kinu, navodeći da time retko ko može da se pohvali i da veruje da je to potvrda našeg čeličnog prijateljstva… »