Izvor: Insajder/Svet arhiva vesti 03.02.2025
Eksplozija u zgradi u Moskvi, poginula jedna osoba, ranjeno četvoro
Insajder 03.02.2025
U eksploziji u stambenom kompleksu u Moskvi poginuo je Armen Sarkisjan, predsednik Bokserske federacije samoproglašene Donjecke Narodne Republike (DNR), poznat i kao Armen Gorlovski, javlja Interfaks pozivajući se na preliminarne podatke organa reda… »
Mask: Tramp se saglasio sa ukidanjem USAID
Insajder 03.02.2025
Vlasnik kompanije Spejs iks i jedan od najbližih saradnika novog američkog predsednika Ilon Mask izjavio je danas da se Donald Tramp saglasio sa ukidanjem Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID), čime je nastavio spekulacije o budućnosti ove… »
Počeo da radi Generalni direktorat Evropske komisije za proširenje i Istočno susedstvo
Insajder 03.02.2025
Evropska komisija od početka ovog meseca ima Generalni direktorat za proširenje i Istočno susedstvo (DG ENEST) odgovoran za proširenje i pristupne pregovore sa kandidatima i potencijalnim kandidatima za članstvo u EU. Novi direktorat baviće se… »