Do avgusta kapiten, sada podrška iz prvog reda – Tina bodrila Srbiju i poručila: Ovo je samo početak
Sputnik pre 2 sata
![Do avgusta kapiten, sada podrška iz prvog reda – Tina bodrila Srbiju i poručila: Ovo je samo početak](https://nstatic.net/897/38938897poszfk.jpg)
Tina Krajišnik letos se oprostila od reprezentacije Srbije, ali je nastavila da pruža podršku saigračicama pa ih je tako iz prvog reda bodrila protiv Severne Makedonije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. O tome kakav je osećaj gledati reprezentaciju umesto igrati za nju Tina Krajišnik govorila je za Sputnjik.
Košarkašice Srbije pobedile su Severnu Makedoniju (102:60) i plasirale su se na Evropsko prvenstvo, a podršku su im pružile Sonja Vasić, Aleksandra Crvendakić, Nevena Jovanović, kao i Tina Krajišnik koja im je do pre samo nekoliko meseci bila kapiten. Bivša kapitenka uverena je da srpski tim ima potencijala i da će na šampionatu daleko dogurati. Podvukla je Tina da Srbija uvek igra timski, da se ne ističu pojedinci, ali Jovana Nogić ističe se kao lider tima.