Izvor: Morava info/Politika arhiva vesti 11.03.2025
ProGlas: Vlada društvenog poverenja jedino rešenje za izlazak iz krize
Morava info 11.03.2025
Rešenje evidentne političke krize u Srbiji nije nasilje na ulicama, već su to slobodni i pošteni izbori koje treba da pripremi „vlada društvenog poverenja“. Ovo je zaključeno u Beogradu na „okruglom stolu“ Inicijative „ProGlas“. To bi bila „mešovita… »
DS Čačak: Građani Srbije pokazuju da veruju u budućnost koju nam je Zoran Đinđić ostavio u amanet
Morava info 11.03.2025
ČAČAK – Gradski odbor DS u Čačku oglasio se saopštenjem za javnost povodom godišnjice ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića. Saopštenje prenosimo u ccelosti: Kad strah pređe sa građana na represivnu vlast oličenu u liku i (ne)dela jednog čoveka –… »
Violeta Marković: Gradonačelnik treba da bude smenjen zbog žardinjere na novom šetalištu
Morava info 11.03.2025
ČAČAK – Odbornica Narodne stranke u Skupštini Čačka Violeta Marković izjavila je da je bespravna gradnja žardinjere u sklopu rekonstrukcije Trga Nadežde Petrović u tom gradu nepobitan dokaz da je gradonačelnik Milun Todorović nenamenski trošio novac… »