Drama na vrhuncu u Madridu: Nakon vatrene penal serije Real izbacio Atletiko iz LŠ, „jorgandžije" tragičari sa bele tačke

Dnevnik pre 1 dan
Drama na vrhuncu u Madridu: Nakon vatrene penal serije Real izbacio Atletiko iz LŠ, „jorgandžije" tragičari sa bele tačke

Fudbaleri Reala, aktuelnog prvaka Evrope, plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su posle boljeg izvođenja penala pobedili Atletiko rezultatom 4:2.

Atletiko je u regularnom toku pobedio rezultatom 1:0 i tako nadoknadio minus od jednog gola iz prvog meča (2:1). Domaćin je odlučujući gol dao već u 27. sekundi, Konor Galager je bio na pravom mestu posle odlične akcije domaćih i zakucao loptu u mrežu sa peterca. U 70. minutu posle penala koji je izborio Kilijan Mbape, Vinisijus Žunior je sa jedanaesterca poslao loptu visoko iznad gola, pa je meč otišao u produžetke. 🙌 ¡ESTAMOS EN CUARTOS! 🙌 🏁 @Atleti (2) 1-0 (4)

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »