Izvor: Balkan Rock/Zabava arhiva vesti 15.03.2025
Radiohead otkriva nastup Thoma Yorkea iz 1995. povodom 30. godišnjice albuma „The Bends“
Balkan Rock 15.03.2025
„Pronašli smo ovu VHS kasetu sa Tomovim nastupom u Horseshoe Tavern-u, Toronto, 1995. godine,“ napisao je bend kao deo proslave njihovog drugog albuma. Radiohead su otkrili do sada neviđeni video akustičnog nastupa Thom Yorke iz 1995. godine kako bi… »
Dokumentarac o „Iron Maiden“ biće objavljen širom sveta ove jeseni
Balkan Rock 15.03.2025
Iron Maiden se priprema da proslavi 50. godišnjicu 2025. godine, a novi dokumentarac o ovim metal velikanima trebalo bi da bude objavljen kasnije ove godine. Distribucija filma u Sjedinjenim Državama još uvek nije rešena, iako je Universal Pictures… »
Willie Nelson najavljuje novi 154. studijski album „Oh What a Beautiful World“
Balkan Rock 15.03.2025
Willie Nelson ne posustaje — i hvala bogu na tome. Legendarni kantautor najavio je novi album, što će biti njegov 154. studijski album i 77. samostalni projekat. Album nosi naziv „Oh What a Beautiful World“ i biće objavljen 25. aprila preko Legacy… »
Garage in July ima novi spot
Balkan Rock 15.03.2025
Garage in July objavio je spot za pjesmu Teretnjak. Pjesma je to s njihovog live albuma „ŠTALA !“ koji je u proljeće prošle godine doživio i svoje vinilno izdanje! Spot je snimljen u backstageu te za vrijeme koncerta i tonske probe 22.2.2025. godine u… »