Izvor: Prokuplje press/Regioni arhiva vesti 16.03.2025
Grad i kiša pogodili okolinu Kuršumlije
Prokuplje press 16.03.2025
Oko 11.30 jaka kiša pogodila je okolinu Kuršumlije. U selu Vrševac padao je i grad. Slično je i u Pljakovu, Spancu, jer iz tog pravca dolazi i sada ide niz Toplicu. I u Prokuplju je padao grad u Ozrenskoj ulici, svedoče Prokupčani.… »
Pojedini funkcioneri slave što je vlast „pobedila“
Prokuplje press 16.03.2025
Dok se javnost pita ko je dozvolio upotrebu nečega za šta mnogi kažu da je zvučni top, te je naglo prekinuto odavanje pošte stradalima u Novom Sadu, neki naši funkcioneri su odahnuli. Sada se raduju, a to pokazuju time što na svojim privatnim Fejsbuk… »
U Ulici Milena Jovanovića prva kiša napravila haos
Prokuplje press 16.03.2025
U rekonstruisanoj Ulici Milena Jovanovića u Prokuplju kiša koja je pre sat vremena pala, napravila je haos. Ne samo da se potoci slivaju niz asfalt, već je voda ušla u nekoliko dvorišta i podruma. Ljudi su očajni i kažu da se to pre rekonstrukcije nije… »