Бившег потпредседника ФСС Недимовића грађани прво вређали, па га дочекао транспарент: „Лош фудбалер, гори министар, најгори ћаци“ (ВИДЕО)
Данас 20.03.2025 | Н. Р.

Градоначелник Сремске Митровице Бранислав Недимовић имао је “топао” одбор за дочек у родном граду по повратку са излета у београдски Пионирски парк.
Пошто је буквално испљуван ушао у градску кућу, Недовимовћ се у среду нашао на терену у одложеном мечу Сремске лиге између Подриња и Борца 1925, чији је бивши потпредседник ФСС нападач и поред чињенице да има 47 година. Народ у Сремској Митровици показао шта мисли о градоначелнику Недимовићу! пиц.твиттер.цом/МиЛпА58Д4Г — Миран Погачар (@МиранПогацар) Марцх 19, 2025 У Мачванској Митровици окупио се никад већи број навијача. Карта за локални дерби је поскупела за








