Izvor: NIN/Hronika arhiva vesti 16.04.2025
Advokat: Inženjeru Đajiću nije određen pritvor, braniće se sa slobode
NIN 16.04.2025
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu nije danas odredio pritvor inženjeru Zoranu Đajiću, koji je zahtevalo Više javno tužilaštvo zbog navodnog ugrožavanja sigurnosti predsednika Srbije. Advokat Branko Rogošić rekao je agenciji Beta da će… »
Uhapšen pod sumnjom da je naneo imovinsku štetu u iznosu od 7,74 miliona dinara
NIN 16.04.2025
Više javno tužilaštvo u Novom Sadu saopštilo je danas da je uhapšen M. J. koji se sumnjiči da je kao odgovorno lice - zastupnik jednog udruženja građana, naneo imovinsku štetu Gradu Novom Sadu, Autonomnoj pokrajini Vojvodini i Srbiji u ukupnom iznosu od… »
Završeno iznošenje dokaza u procesu protiv Tačija i drugih bivših lidera OVK
NIN 16.04.2025
Specijalizovano tužilaštvo (ST) u Hagu završilo je iznošenje dokaza na suđenju bivšim liderima takozvane OVK Hašimu Tačiju, Kadriju Veseljiju, Redžepu Seljimiju i Jakupu Krasnićiju, saopštila su danas Specijalizovana veća Kosova. U postupku koji je… »