Izvor: ObjektiVa/Regioni arhiva vesti 30.04.2025
VIDEO: Europrom otvorio novi minimarket u Lajkovcu
ObjektiVa 30.04.2025
Kompanija Europrom otvorila je novi minimarket Pobeda u Lajkovcu. Počev od 2014. godine, ovo je četvrti Europromov maloprodajni objekat na području lajkovačke opštine, od Makiša, preko prodavnica u Jabučju i Pepeljevcu. Novi minimarket, na 150 m 2… »
Novo lice Srbije – Čemu osporavanje kupovine medicinskog aparata proverene marke u Zdravstvenom centru Valjevo?
ObjektiVa 30.04.2025
Novo lice Srbije u saopštenju za javnost pokreće pitanja ko i zbog čega u Zdravstvenom centru Valjevo osporava nabavku provereno kvalitetnog medicinskog aparata za operaciju katarakte. “Valjevo je nekada bilo ponosno na svoj zdravstveni sistem. Operacije… »
RELOF3 Projekat nagrađuje – Poziva mlade da osmisle internet rešenje za veće poverenje
ObjektiVa 30.04.2025
RELOF3 Projekat upućuje javni poziv mladima, starosti od 18 do 25 godina, za izradu CMS platforme za Veb prezentacije lokalnih institucija, do 19. maja 2025. godine. Projekat Reforma lokalnih finansija (RELOF3) poziva mlade od 18 do 25 godina da do 19… »