Izvor: RTV/Politika arhiva vesti 03.05.2025
Mali: Vučić otpušten sa VMA, kaže da se oseća bolje; Ne znam da li će otići u Moskvu
RTV 03.05.2025
BEOGRAD - Ministar finansija Siniša Mali, koji je bio sa predsednikom Vučićem kada mu je pozlilo u SAD, izjavio je za RTS da je predsednik otpušen sa VMA i da kaže da se oseća bolje. U narednih dan, dva, tri, kada se oporavi, on će se obratiti javnosti… »
Konstitutivna sednica skupštine u Prištini prekinuta deseti put
RTV 03.05.2025
PRIŠTINA - Konstitutivna sednica skupštine privremenih prištinskih institucija prekinuta je danas deseti put, pošto ponovo nije prihvaćen predlog predsedavajućeg da glasanje za izbor predsednika parlamenta bude tajno. Za članove komisije o tajnom… »
Macut razgovarao sa ministrima Vujićem, Balintom i Stankovićem
RTV 03.05.2025
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut razgovarao je danas na radnom ručku sa ministrom pravde Nenadom Vujićem, ministrom informisanja i telekomunikacija Borisom Bratinom, ministrom prosvete Dejanom Vukom Stankovićem i ministrom nauke… »