Izvor: Novi magazin/Hronika arhiva vesti 28.05.2025
Uhapšena dvojica dilera
Novi magazin 28.05.2025
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici ministarstva unutrašnjih poslova (MUP), Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili dva lica zbog sumnje da su izvršili krivično delo… »
Na prelazu Batrovci oduzet neprijavljen novac i zlato
Novi magazin 28.05.2025
Carinski službenici su na graničnom prelazu Batrovci otkrili i privremeno zadržali neprijavljene devize i zlato čija je ukupna vrednost oko 55.000 evra, saopštila je danas Uprava carina. Kako piše u saopštenju, jedan vozač sakrio je u čarapi skoro 27.000… »
Pucnjava u Valjevu, u parku bilo puno dece i šetača
Novi magazin 28.05.2025
U spomen parku u valjevskom naselju Peti puk večeras oko 19 sati dogodila se pucnjava u kojoj je učestvovalo više osoba, potvrdili su za N1 svedoci događaja. Policija je izvršila uvidjaj, ali zvaničnih informacija o ovom događaju još nema. Neposredno uz… »