Извор: Нови магазин/Београд архива вести 04.07.2025
На аутопуту Милош Велики код Наплатне станице Обреновац изгорео ауто, нема повређених
Нови магазин 04.07.2025
На аутопуту "Милош Велики" код наплатне станице Обреновац, изгорео је аутомобил и нико није повређених, саопштило је данас Министарство унутрашњих послова (МУП). По наводима МУП-а, аутомобил се запалио током вожње, а у гашењу… »

