Извор: Нови магазин/Београд архива вести 04.07.2025

На аутопуту Милош Велики код Наплатне станице Обреновац изгорео ауто, нема повређених

На аутопуту Милош Велики код Наплатне станице Обреновац изгорео ауто, нема повређених

Нови магазин 04.07.2025
На аутопуту "Милош Велики" код наплатне станице Обреновац, изгорео је аутомобил и нико није повређених, саопштило је данас Министарство унутрашњих послова (МУП). По наводима МУП-а, аутомобил се запалио током вожње, а у гашењу… »