Извор: Форбес/Забава архива вести 05.07.2025
Венчање Џефа Безоса: Да ли је Венеција постала тематски парк и игралиште за милијардере?
Форбес пре 2 дана
Венчање Џефа Безоса и Лорен Санчез било је истовремено најјавније и најтајанственије у години. Тродневна венецијанска екстраваганца завршена је прославом у Арсеналу, бившем средњовековном бродоградилишту. Пар је до места… »
Предлог 10 летњих вина за уживање
Форбес пре 2 дана
Летња вина су много више од само белих и розе етикета. Забавите се упарујући сезонске укусе са овим боцама које препоручују стручњаци. Национални дан вина можда је иза нас, али дани уживања у летњим винима тек су почели. Иако… »
Страх од пендрека или од себе: Шта спречава грађане да учествују у блокадама?
Форбес пре 2 дана
Србија је (у)стала. На раскрсницама широм земље шетају студенти. Овог пута, како кажу, у улози грађана. И не само они. Ту су и баке, деке, жене са децом, кућни љубимци. И док возачи преусмеравају руте, грађани прелазе улице на… »
Најскупљи аутомобили увезени у Србију од почетка 2025
Форбес пре 2 дана
Љубитељи луксузних аутомобила у првој половини ове године потрошили су нешто више од три милиона евра на 10 најскупљих модела увезених у Србију. На листи је само пет брендова, а највише су куповани Ферари и Порше (по три… »