Izvor: Jugmedia/Ekonomija arhiva vesti 29.07.2025
Hitno se povlači jedan od omiljenih automobila Srba: Golf ima ovaj problem
Jugmedia pre 3 dana
Putničko vozilo marke Golf povlači se sa tržišta Srbije, objavljeno je na sajtu NEPRO. Razlog povlačenja je rizik od povreda, zbog pojasa na suvozačevom mestu za koji postoji mogućnost da nije dobro pričvršćen. Putnička vozila robne marke Folkswagen… »
Bajatović otkrio: Da li će nafta u Srbiji poskupeti i da li nas čeka nestašica?
Jugmedia pre 3 dana
Generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio je danas da je novo odlaganje sankcija NIS-u za 30 dana dobra vest i da ostavlja prostor da ta kompanija “preživi“ i dodao da se ne očekuje nestašica i poskupljenje nafte na domaćem tržištu jer, kako… »
Kreni-Promeni: Već 2 nedelje u Srbiji u zastoju elektronski prijem predmeta u katastaru
Jugmedia pre 3 dana
Pokret Kreni-Promeni upozorio je da već dve nedelje u Srbiji ne funkcioniše elektronski prijem predmeta u Republičkom geodetskom zavodu, što ima ozbiljne posledice po građane i privredu. „Od 14. jula u katastru deo elektronskog sistema ne funkcioniše… »
Dva grada u Srbiji najtoplija u istoriji merenja temperature
Jugmedia pre 3 dana
U subotu, 26. jula, u Kruševcu je izmereno 44 °C, a u Banatskom Karlovcu 42 °C. Nijedan dan otkako se vodi evidencija na ove dve stanice nije bio topliji Prošlonedeljni žestoki toplotni talas u Srbiji kulminirao je u subotu, 26. jula. Na polovini od… »