Hronika arhiva vesti 07.08.2025
Pucao mu u glavu sa 20 cm, ali se desilo čudo: Evo kako je LJubiša Kan preživeo atentat na hotelskom bazenu u Budvi
Večernje novosti pre 27 dana
MARKO Ljubiša Kan, koji je ranjen danas popodne u pucnjavi koja se dogodila pored bazena luksuznog hotela Maetsral u Pržnu, nadomak Budve, pukom srećom je sačuvao glavu! Prema saznanjima, Kan je pogođen u glavu, ali povrede nisu opasne po život. Marko… »
"Video sam ljude u panici, povređene od stakla" Očevici eksplozije u Grčkoj, u kojoj su povređeni srpski državljani: Napolju…
Kurir pre 27 dana
Nakon eksplozije boce sa tečnim gasom u iznajmljenim sobama u Asprovalti kod Soluna, prilikom čega je povređeno petoro turista iz Srbije, u ovom gradu, među građanima, zavladala je panika. Naime, mnogi su opisali strašne scene kojima su svedočili. Jedan… »
Ministarstvo poljoprivrede: Sprečeno širenje salmonele, nebezbedno meso povučeno iz prometa
Radio 021 pre 27 dana
Nakon potvrde prisustva bakterije Salmonella enteritidis na farmi brojlera u Ćićevcu, brzom i efikasnom akcijom veterinarske inspekcije sprečeno da zaraženo živinsko meso dospe do potrošača, saopštilo je Ministarstvo. "U saradnji sa Ministarstvom… »
Ovo je ćerka Radoja Zvicera koja je sinoć uhapšena: Dok joj oca love od Kariba do Evrope, Iva sa majkom objavljuje fotke i…
Kurir pre 28 dana
Uprava policije Crne Gore je saopštila da je Iva Zvicer vozila brzinom od 124 km/h na delu puta gde je maksimalna dozvoljena brzina ograničena na 50 km/h. Ćerka Radoja Zvicera je kažnjena na sudu sa 175 evra, merom zabrane upravljanja vozilom B… »
Macura sa predstavnicima Ambasade Italije o konferenciji o osnaživanju žena u BG
Telegraf pre 27 dana
Ministarka bez portfelja zadužena za oblast rodne ravnopravnosti, sprečavanja nasilja nad ženama i ekonomskog i političkog osnaživanja žena Tatjana Macura sastala se danas sa predstavnicima Ambasade Republike Italije - prvom savetnicom Karlotom Koli i… »
RINA: Ministar pravde Nenad Vujić najavio izmene zakona o sprečavanju nasilja u porodici koji sve menja: Porodični nasilnici više neće imati gde da se sakriju, žrtve moraju imati podršku (FOTO)(VIDEO)Danas: Ministarka Macura: Od stupanja na snagu Zakona o sprečavanju porodičnog nasilja 40 odsto manje ubijenihjoš 5 povezanih
Oglasio se MUP povodom incidenta u Valjevu
Telegraf pre 27 dana
Pripadnici Policiјske uprave u Valjevu postupali su dana 5. avgusta po naredbi Prekršaјnog suda u Valjevu, koјom јe izrečena novčana kazna D. V. (26) preinačena u kaznu zatvora, a kako bi ga sproveli u Kazneno-popravni zavod. Prilikom primene policiјskih… »
Mladić (26) pokušao da ugasi vatru, pa stradao Tragedija kod Bovanskog jezera: Hitna pomoć uzaludno pokušala reanimaciju
Kurir pre 27 dana
Mladić (26) stradao je u požaru koji je danas popodne izbio u okolini Bovanskog jezera. Prema prvim informacijama, vatra je zahvatila nisko rastinje proširila se na šumu, a odatle na vikend naselje. - Mladić je pokušao da ugasi vatru ali se ugušio dimom… »
Direktor i troje zaposlenih u zatvoru u Kosovskoj Mitrovici suspendovani posle bekstva zatvorenika
Nova pre 27 dana
Direktor Pritvorske jedinice, jedan visoki nadzornik i dvojica korektivnih službenika suspendovani su danas sa dužnosti nakon što je zatvorenik D.R. uspeo da pobegne iz prostorija ove ustanove u severnom delu Kosovske Mitrovice, saopšteno je iz Službe za… »
Zatvorenik srpske nacionalnosti pobegao iz zatvora u Severnoj Mitrovici
Danas pre 27 dana
Zatvorenik, srpske nacionalnosti pobegao je iz zatvora u Severnoj Mitrovici, za njim se intezivno traga, potvrdio je za KoSSev zamenik komandira Regiona Sever Veton Eljšani. Na Severu su trenutno raspoređene patrole Kosovske policije, koje proveravaju… »
Iščupao metalni stub za parkiranje i prebio čoveka zbog bezazlene svađe u autobusu
Luftika pre 28 dana
Da bizarni razlozi mogu da dovedu do sukoba sa ozbiljnim posledicama, svedoči i slučaj koji se juče, 6. avgusta, dogodio u Rakovici. Naime, beogradska policija uhapsila je N. C. (32), jer je u Rakovici metalnim stubom kojim se obeležava parking mesto… »