Srbin na radaru: Posle Maksimovića Lajpcig hoće još jednog reprezentativca! Najelitnija moguća publika gledala rapsodiju orlova: Vlasnik Denvera iz prvog reda se divio Srbiji! (foto)
Hot sport pre 15 minuta

To bi mogao da bude transfer karijere za njega RB Lajpcig pokazuje interesovanje za srpskog štopera Jan-Karla Simića iz Anderlehta, spremni su da plate oko 10 miliona evra plus bonuse.
Nemački klub nastavlja strategiju ulaganja u mlade srpske fudbalere. Posle dolaska Koste Nedeljkovića i Andrije Maksimovića, nemački klub sada je okrenut ka Jan-Karlu Simiću, 20-godišnjem štoperu Anderlehta. Belgijski mediji, uključujući „Nieuwsblad“, navode da je Simić odigrao odličnu sezonu i da je na radaru brojnih evropskih klubova, među kojima su Ajntraht Frankfurt, Lacio, Roma i Fiorentina. Anderleht bi mogao da traži oko 10 miliona evra za transfer, uz