Glavobolja za žoca: Tajrik Džons se povredio, propušta start Evrolige! Prekopotrebna modernizacija crvene zvezde: Hrabrost da se izađe iz proseka nosi priličan rizik, ali vreme je da klub pokaže koliko je zapravo veliki!
Hot sport pre 1 dan

Ovo nikako nije trebalo crno-belima Partizan je započeo pripreme za predstojeću sezonu, ali umesto mirnog uvoda suočava se s ozbiljnim problemima jer je pored Karlika Džonsa i centar Tajrik Džons van stroja.
Prema informacijama Telegrafa, on je doživeo povredu mišića koja će ga sa parketa odvojiti najmanje četiri nedelje. Ukoliko se ne oporavi brže od očekivanog, propustiće prve utakmice u Evroligi, iako u klubu veruju da bi mogao ranije da se vrati na teren. Džons je prošlog leta stigao u Partizan i bio jedan od ključnih igrača u osvajanju ABA lige. U prethodnoj sezoni Evrolige prosečno je beležio 11,6 poena, šest skokova i 1,1 ukradenu loptu po meču, dok je u ABA