Obradović posle poraza u Subotici: "Verujem u ovu ekipu i u način na koji igramo, niko ne može da očekuje da ćemo sve da dobijemo"
Dnevnik pre 2 dana 

Saša Obradović, trener košarkaša Zvezde, sumirao je utiske posle prvog poraza u drugom mandatu na klupi tima sa Malog Kalemegdana.
Crveno-beli su poraženi na gostovanju u Subotici, iako su u dva navrata imali i dvocifrenu prednost protiv Spartaka (85:80). "I Jago i Batler su imali dobra rešenja, a onda neka ‘klizanja‘ i neke izgubljene lopte. Batler je došao, vrhunski talenat i sigurno će biti naš bitan igrač. I on je mnogo želeo, to nekad zna da se osveti što se igre tiče. Vidi se da mu fali malo fizičke kondicije da se vrati na svoj nivo, i te neke greške su povezane sa tim", rekao je












