Izvor: Nova ekonomija/Društvo arhiva vesti 09.01.2026
Sindikati: Nije tačno da autobusi imaju letnje i izlizane gume, nije zakazao GSP već Beograd put
Nova ekonomija pre 20 dana
Nisu tačni navodi da su na autobusima Gradskog saobraćajnog prevoza u Beogradu „letnje gume“ ili izlizani pneumatici, s obzirom na to da se svi sklopovi vozila redovno proveravaju u pogonima pre izlaska u saobraćaj i sve nedostatke službe održavanja… »
Majdanpek će danas dobiti struju, navode iz EDS-a za Novu ekonomiju
Nova ekonomija pre 19 dana
Usled velike količine snega koja je pala širom Srbije, uvedene su vanredne mere na podrućju Osečine, Loznicie, Vladimiraca, Krupnja i Valjeva. Zbog snežnih padavina, stanovnici ovih mesta ostali su bez struje, a neki od nih već 6. dan nemaju struju. Na… »
Vuković (SSSS): Tražićemo zarade za dostojanstven život, većina građana živi od minimalca
Nova ekonomija pre 20 dana
Savez samostalnih sindikata Srbije (SSSS) tražiće povećanje zarada u 2026. godini, potrebnih za dostojanstven život, jer većina građana živi od „minimalca“ kojim se ne može kupiti realna potrošačka korpa, rekao je danas rukovodilac projekta u… »



