Где нестадоше људи?
Прокупље пресс 21.02.2026 | Биљана Рогановић

Све је празнији наш град, и то не може више ни да се сакрије, а ни да се не види.
Тачно данас у суботу у 13. 17 минута усликана је Пешачка зона сабласно пуста. Рећи ће неко, хладније је, али то је изговор. Реално центар више није као што је био, чак ни суботом у преподневним сатима. Корист од ове тишине имају само они који живе у њој, трговци, грађани кафићи не. Да се тежиште померило ка Сокићевом је чињеница, али ни тамо више није као у кошници. Ни Пента којом су се као својим пројектом од изузетног значаја хвалили градски оци заборављајући






